Mały kotek dostał się pod koła rozpędzonych aut i cudem zachował swoje wszystkie 9 żyć

Obecność jakiekolwiek zwierzęcia na drodze stwarza poważne niebezpieczeństwo. Zagrożone jest wtedy nie tylko życie zwierzaka, ale również kierowców, którzy potrącając go lub próbując ominąć, mogą stracić panowanie nad samochodem i spowodować wypadek. 

Widok zwierząt zabitych przez rozpędzone samochody to nic szczególnego. Niedawno grono futrzaków, które zginęły w ten sposób mógł powiększyć pewien rosyjski kotek. Zwierzak w niewiadomy sposób wypadł z samochodu niedaleko Kaliningradu i znalazł się pomiędzy gnającymi autami, których koła mijały go o milimetry…


cat-p


Kotek, który znalazł się na autostradzie był jeszcze bardzo mały i powinien znajdować się pod opieką matki, a nie poniewierać się po asfalcie. Kierowcy widząc malucha w opałach próbowali go omijać, a na nagraniu z kamery drogowej widać, jak podmuch ich pędzących aut bezlitośnie rzuca kotem.

Położenie tego kota było beznadziejne

cat-2


Zdawało się, że maluch nie ma szans, a zderzenie z autem jest tylko kwestią czasu. Kotek zdaje się jednak być urodzonym pod szczęśliwą gwiazdą, gdyż jeden z kierowców wbrew przepisom zatrzymał się na środku drogi i zabrał zwierzę do auta. Swoim zachowaniem na pewno uratował mu życie. Niestety nie wiemy kim jest bohaterski mężczyzna, ale można przypuszczać, że pochodzi z Bryanska, gdyż na takie miasto wskazują numery tablic rejestracyjnych jego pojazdu.

Ciekawe czy w Polsce ktoś zatrzymałby się  i uratował  kotka

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply