Masz mało miejsca w kuchni? Zastosuj te rozwiązania, a w mig pozbędziesz się wszelkich kłopotów!

Czujesz, że w Twojej kuchni jest trochę ciasno? Pamiętaj, że najlepszy sposób na zrobienie miejsca nie ma nic wspólnego z drogim i czasochłonnym projektem przebudowy.

Wszystko, co musisz zrobić, to wyeliminować pewien bałagan. Spójrzmy prawdzie w oczy, czy rzeczywiście potrzebujemy gór pojemników z tworzywa sztucznego i magnesów z numerami wszystkich pizzerii w mieście? Prawdopodobnie nie. Aby zrobić potrzebne miejsce w zabałaganionej kuchni, spróbuj pozbyć się tych przedmiotów, które prawdopodobnie zalegają w katach i nie miałaś ich w ręce od dobrego roku. Oto sposoby, by w twojej kuchni było więcej miejsca i porządku.

1. Przeterminowane konserwy
Powinieneś najpierw zajrzeć do swoich zapasów. Możesz być zaskoczony tym, że znajdziesz kilka starych puszek zupy, fasoli i przecieru pomidorowego, które są o kilka miesięcy przeterminowane. Szczerze mówiąc, przedmioty, które szybko się nie psują, zwykle piętrzą się, aż całkowicie o nich zapomnimy. Spójrz na daty ważności na puszkach tych produktów i upewnij się, że są świeże, wyrzuć te, które są przeterminowane. Pozwoli Ci to zaoszczędzić ogromną ilość przestrzeni spiżarni.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : tiphero.com

Reply