W ciągu 6 lat wygrała 300 konkursów piękności! Oto jak wygląda dzisiaj!

Dla większości rodziców narodziny bobasa to najpiękniejszy moment w życiu.

Przyjemnie jest przytulić do serca uroczy owoc miłości, na który się czekało 9 długich miesięcy. Coraz częściej zdarza się, że opiekunowie są rozczarowani urodą swoich pociech. Jak wynika z badań dla serwisu PomotionalCodes.org.uk, co piąty rodzic jest niezadowolony z wyglądu nowego członka rodziny!

Eden Wood urodziła się 18 lutego 2005 roku. Gdy tylko zaczęła chodzić, czyli jakieś 14 miesięcy później zadebiutowała na wybiegu i tak właśnie rozpoczęła się jej kariera w konkursach piękności. Dziewczynka faktycznie była bardzo ładna i urocza. Nie miała więc problemów, aby zyskać sympatię widzów i jury. W wieku 6 lat wygrała aż 300 nagród w przeróżnych konkursach piękności!

Eden mając kilka lat, wystąpiła w serialu „Toddlers and Tiaras” („Mała piękność”). Jej konkurentkami były m.in. pewna 3-latka, którą matka ubrała w strój dziewczyny lekkich obyczajów oraz 4-latka, która miała pod sukienką sztuczne piersi i pośladki. Wszystko po to, by wyglądała bardziej kobieco. Eden prezentowała się na ich tle mniej szokująco, jednak wygląd małej miss budził spore kontrowersje.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply