Liczące 10 tysięcy lat malowidła przedstawiające kosmitów i ich statki kosmiczne odkryto w Indiach!

Prehistoryczne rysunki w indyjskich jaskiniach mogą wskazywać, że wieki temu te rejony odwiedzili kosmici!!!

Obrazy, które zostały uwiecznione na zdjęciach poniżej, przedstawiają postaci, które z rysów twarzy można uznać za humanoidy, a także dziwny obiekt, który mógłby być pojazdem.

1
Amit Bhardwaj

Osobliwe znalezisko odkryto w jaskini w okolicach Charama w regionie Kanker w indyjskim stanie Chhattisgarh. Wstępne badania wskazują na co najmniej 10000 lat – pisze Times of India. Archeolog JR Bhagat uważa, że obrazy te mogą służyć jako dowód na to, że w czasach prehistorycznych Ziemię odwiedziły członkowie zaawansowanej obcej cywilizacji.

2Amit Bhardwaj

Mieszkańcy okolicznych wsi przyjmują wobec tej sprawy różne stanowiska. Chociaż kilka osób otacza czcią te obrazy, są też tacy, którzy opowiadają historie zasłyszane od swoich przodków o „ludziach rohela” . Ludzie ci – bardzo niscy – pewnego dnia pojawili się i zabrali jednego lub dwóch mieszkańców wioski, którzy już nigdy nie powrócili.

„Malowidła są wykonane w naturalnych kolorach, które mocno wyblakły z upływem lat. Dziwne wyrzeźbione postacie trzymają różne przedmioty oraz broń, ale nie ma wyraźnych konturów. Również nos i usta nie są widoczne. Na kilku obrazkach są ubrani w kosmiczne kombinezony. Nie możemy powiedzieć, że naszym prehistorycznym przodkom brakowało fantazji, zwykle ludzie fantazjowali o takich rzeczach”, wspomniał Bhagat.

3Amit Bhardwaj

Bhagat powiedział w Zakładzie Archeologii i Kultury Stanu Chhattisgarh, że zamierza się skontaktować z indyjską agencją kosmiczną oraz NASA i kolegami archeologami na konsultacje w sprawie tego odkrycia.

źródło: The Times of India
 

Spodobało Ci się? Kliknij i podziel się ze znajomymi!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply