Mężczyzna oświadcza się w trailerze Avengersów! Pokonał Kapitana Amerykę, żeby usłyszeć TAK

Wiele już było dziwnych i nietuzinkowych oświadczyn.

Widzieliśmy oświadczyny pod wodą, w powietrzu, w górach. Faceci umieszczali pierścionki w ciastach, drinkach, przemycali je w prezentach. Trend publicznych oświadczyn raczej przeminął. Niewiele kobiet chciałoby takich oświadczyn z pompą. Raczej już wolałyby zatrzymać ten intymny moment dla siebie. W tym jednym konkretnym przypadku trudy zakochanego chłopaka zwyczajnie TRZEBA docenić. 

Zarówno 24-letni Karim Ferreira Lima, jak i jego dziewczyna Ariane Bonatto uwielbiają filmy Marvela. Jak wyznał Karim przez lata obrazy studia były dla nich nie tylko wspaniałą rozrywkę, ale i czymś, co ich dodatkowo łączyło. Razem śmiali się na nich, płakali i przeżywali perypetie bohaterów. Kino zawsze dobrze im się kojarzyło, z pięknymi, emocjonującymi momentami, wspaniale spędzonym wspólnie czasem. Kiedy więc ogłoszono, że na ekrany wejdzie kolejna część „Avengersów” dwójka wiedziała, że tego dnia będzie w kinie. 

Karim był tego pewien, bo planował coś specjalnego. Zamierzał nakręcić własny film. Zaangażował w jego produkcję 300 osób, w tym swojego tatę i rodziców Ariane. Przede wszystkim zatrudnił jednak wykwalifikowanego filmowca Alessandro Alvesa Krotha (28 lat), kóry pomógł mu zrealizować trailer do własnych ZARĘCZYN. 

Z jego pomocą Karim stworzył skomplikowaną i budżetową propozycję, w której latał ulicami Canoas w Brazylii, mając na sobie kask Iron Man. Zadaniem superbohatera było zdobycie kamienia nieskończoności (podobnie jak w filmie Avengers: Endgame).  Zanim go zdobędzie, czeka go wiele perypetii, włącznie z pokonaniem Kapitana Ameryki (w tej roli brat Ariane). 

Więcej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply