Chory psychicznie mężczyzna przedostał się na wybieg dla lwów! Zobacz, jak zakończyła się ta przerażająca sytuacja

Lwy powszechnie uznawane są za jedne z  niebezpieczniejszych zwierząt. Ich ogromne zęby, długie pazury, potężna postura i niezwykła zwinność budzą strach i respekt. Nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby się znaleźć oko w oko z królem zwierząt. 

Ogrody zoologiczne odwiedzają różni goście i nie sposób skontrolować intencji wszystkich odwiedzających. Wśród tłumu ludzi  spacerujących alejkami ZOO w miejscowości Tajpej na Tajwanie znalazł się mężczyzna niezrównoważony psychicznie. Jak poinformowano już po całym zajściu, „bohater” zdarzenia słyszy głosy z powodu zaburzeń psychicznych i ma problemy z narkotykami.


Spotkanie z lwem to jak igranie ze śmiercią.

lew-1


Ze znanych tylko sobie powodów mężczyzna  postanowił zaprzyjaźnić się lwami i w tym celu wdarł się na ich wybieg. Zachętą dla zwierząt do podjęcia reakcji miało być wymachiwanie marynarką, przypominające zachowanie matadora podczas walki byków. Zwierzęta same z siebie nie wykazywały agresji, jednak obecność mężczyzny zaczęła je drażnić. Kilkukrotnie lwy próbowały „posmakować” swojego gościa, jednak mężczyźnie udawało się odskoczyć.

Reakcja pracowników ZOO była szybka. Uspokojono podirytowane lwy i odciągnięto je od nieproszonego gościa. Sposobem na zachowanie dystansu między dzikimi zwierzętami a człowiekiem był silny strumień wody, który skutecznie odstraszył lwy. Ostatecznie mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń i został skierowany na leczenie.

Mężczyzna miał wyjątkowe szczęście.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralsection.com

Reply