Kupił zdrapkę, gdy zobaczył symbol „1MIL” sądził, że wygrał butelkę mleka… bardzo zdziwił się, gdy poszedł odebrać nagrodę

O tym czy pieniądze dają szczęście, można dyskutować latami, ale nie ma osoby, która choć raz nie skreśliła lotka lub nie zdrapała kuponu.

Kiedy gonimy za pieniędzmi one, jak na złość, uciekają. Wiele osób po całym życiu ciężkiej pracy i milionach na koncie twierdziło, że i tak nie czują szczęścia i woleliby skromniej przeżyć swój czas, a cieszyć się rodziną i przyjaciółmi. Ciężko się z tym spierać. Doświadczenia tych najbogatszych na świecie pokazują, że nie zawsze mieć znaczy szczęśliwie być.

 

Jednak każdy z nas cieszyłby się, gdyby na jego konto wpływała miła sumka. Kiedy nie trzeba martwić się o hipotekę, rachunki i podstawowe potrzeby. Wszyscy wolelibyśmy nie martwić się o podstawowe produkty na naszych stołach. Dlatego tak popularne są wszelkie gry loteryjne. Zawsze tli się w nas nadzieja, że to może te cyfry, to może ta zdrapka sprawi, że nie trzeba będzie martwić się przez kolejne lata.

YouTube

 

Chociaż szanse na zwycięstwo są marne, to zawsze warto próbować. Jednak trzeba uważać, bo takie gry potrafią wciągnąć i odbić się na całym życiu. Bo nie jedna osoba w pogoni za zwycięstwem straciła wszystko, co miała i została z niczym. Jednak nie mówmy o skrajnych przypadkach, zwłaszcza że mało jest ludzi, którzy mogą przyznać, że nigdy nie próbowali szczęścia.

Bill Bett przekonał się, że czasami los płata nam figle i zwycięstwo mamy w kieszeni, choć nie mamy o tym zielonego pojęcia :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply