Który z gości restauracji jest mordercą? Nad tą zagadką głowią się setki internautów!

Istnieje dość spora grupa ludzi, która uwielbia oglądać seriale i filmy kryminalne.

Nie należą do niej detektywi i policjanci, lecz zwykli obywatele, którzy choć przez chwilę chcą wczuć się w rolę śledczych. Zanim sprawa zostanie wyjaśniona, obstawiają, kto zabił, bądź kto maczał palce w sprawie. Najbystrzejszym udaje się rozpoznać sprawcę już na samym początku, inni muszą się nieco więcej natrudzić.

Dziś podsuwamy niewyjaśnioną zagadkę kryminalną, która mocno podzieliła internautów. Należy wskazać, kto zabił kobietę z obrazka. Jej ciało spoczywa zakrwawione w łazience a obok leży nóż, prawdopodobnie jest to narzędzie zbrodni. Jasne jest, że do zabójstwa posnął się ktoś z restauracji. Do wyboru mamy 4 kandydatów na mordercę, ale niewykluczone, że w przestępstwo zamieszany jest również kelner. O mężczyźnie z numerem 1 niewiele można powiedzieć. Siedzi tyłem do reszty gości i nawet nie widać jego twarzy. Prawdopodobnie wciąż czeka na zamówienie lub dopiero co przyszedł.

Pan z numerem 2 zaczyna jeść danie, które wcześniej dostarczył mu kelner. Jego twarz nie wyraża żadnych emocji. Dodatkowy talerz może świadczyć o tym, że na kogoś czeka. Może przeszedł do lokalu z zamordowaną kobietą? Podejrzany numer 3 to kobieta. Z uwagi na strój prawdopodobnie jest Muzułmanką. Jej talerz jest bez jedzenia, a kelner prawdopodobnie zmierza do niej z zamówieniem. Na stole leży torebka, która wydaje się pusta.

Przejdź na kolejną stronę, aby zobaczyć drugą część artykułu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : me.me

Reply