Zobacz listę najniebezpieczniejszych miast świata! Lepiej omijać je z daleka!

Podróżowanie stało się jednym z najbardziej ekscytujących sposobów spędzania wolnego czasu. Każdy kraj jest interesujący na swój własny sposób.

Dlatego potrafimy oszczędzać cały rok by chociaż na 2 tygodnie odwiedzić wymarzone miejsce. Należy jednak pamiętać o miejscach, które lepiej omijać i sprawdzać rankingi informujące o miejscach gdzie obcy nie są mile widziani.1

1. Maceio, Brazylia.

14 najokrutniejszych miast znajduje się w Brazylii. Rio de Janeiro jest bardzo niebezpieczne. Jednak to Maceio należny omijać szerokim łukiem. Na 100 tysięcy mieszkańców 135 zostaje zabitych, a odsetek przestępczości ciągle rośnie. Dodatkowo wokoło miasta są lasy deszczowe pełne pająków i węży. Każda sekunda w tamtej okolicy to ryzyko nagłej śmierci.


2. Acapulco, Meksyk.

Acapulco było popularnym miastem turystycznym, obecnie biura podróży nie polecają wyjazdów w tamte okolice. Mimo wspaniałych plaż handlarze narkotyków i inni przestępcy zmienili to miasto w piekło.

2


3.  Caracas, Wenezuela.

W Caracas można spotkać wszelkie przestępstwa: walki uliczne, napady, handel narkotykami i morderstwa. Ilość ofiar jest bardzo wysoka, miejscowi nie wychodzą z domów sami. Na 100 tysięcy osób 120 ginie w wyniku przestępstw.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : wmnlife.com

Reply