Najpiękniejsze modelki chwalą się swymi dziećmi. Odziedziczyły urodę po mamach?

Wszyscy wiedzą, że supermodelki mają bardzo napięty harmonogram.

Ich praca to niekończące się pokazy mody i sesje zdjęciowe. „Żyją na walizkach” i mają mało czasu na życie rodzinne. Mimo wszystko jakoś udaje im się doświadczyć uroków macierzyństwa. Niektóre mają nawet dość liczne potomstwo. I choć natura nie zawsze jest hojna, najpiękniejsze kobiety w branży modowej są niesamowicie szczęśliwe – wystarczy spojrzeć na nich i ich dzieci!

Natalia Vodianova i 5 jej dzieci

Natalya Vodianova (po lewej na zdjęciu u góry), która skończyła 37 lat, znana jest w każdym zakątku świata jako supermodelka, a także matka pięciorga dzieci. Trójkę z nich urodziła Justinowi Portmanowi. Jej syn, Lukas-Alexander urodził się 22 grudnia 2001 roku, ma teraz 17 lat. Pierworodny był zawsze spokojnym i odpowiedzialnym dzieckiem. Córka Neva przyszła na świat w marcu 2006 r. Dziś ma 13 lat. 11-letni syn Victor jest trzecim dzieckiem supermodelki. Dziś ma 11 lat. Natalya ma też dwójkę dzieci ze związku z Antoinem Arno: 5-letniego Maxima i 3-letniego Romana. Kto by pomyślał, że ta filigranowa kobieta jest tak dzielną mamą!


Alessandra Ambrosio i 2 jej pociech

Brazylijska supermodelka i aktorka o polsko-włoskich korzeniach Alessandra Ambrosio jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawanych aniołków Victoria’s Secret. Z amerykańskim przedsiębiorstwem współpracuje od 17 lat! Ambrosio ma dwoje dzieci ze słynnym biznesmenem Jamiem Mazurem. W sierpniu 2008 roku na świat przyszła ich córeczka Anja Louise, a w maju 2012 roku urodził im się syn Noah Phoenix. Teraz rodzina mieszka w Los Angeles, gdzie przeprowadziła się z Nowego Jorku. Dzieci spokojnie dorastają, a mama pewnie już grzeje im miejsce na wybiegu. 

Córka Kim Basinger

Irlandia Baldwin – pierwsze dziecko aktorki z aktorem, Alekiem Baldwinem. Od najmłodszych lat dziewczyna pragnęła jednego – zostać modelką. Aktywnie działa w tej dziedzinie, mimo krytyki jej wyglądu. Irlandia nie zwraca uwagi na komentarze i regularnie publikuje różnego rodzaju zdjęcia na Instagramie. Dziewczyna urodziła się w październiku 1995 r. Teraz ma 23 lata. W 2013 roku miała okazję sprawdzić umiejętności aktorskie w filmie „Zemsta”. Nie kontynuowała jednak kariery aktorskiej. 

Przejdź na następną stronę po więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply