Złapali największego aligatora na świecie, ale to, co ich najbardziej zaskoczyło, znajdowało się w jego brzuchu! Zobacz, co mieścił potężny żołądek gada!

Horror „Aligator” z 1980 roku pobudził mocno wyobraźnię widzów, ukazując ogromnych rozmiarów gada, będącego poważnym zagrożeniem dla ludzi.

Choć większość odbiorców uznała, że raczej niemożliwością jest, aby jakikolwiek aligator osiągnął taką wielkość, niektórzy wciąż mieli wątpliwości i sądzili, że wszystko jest możliwe. Oczywiście każdy chciałby mieć pewność, że to tylko fantazja twórcy, ale ostatnie wydarzenia uzmysławiają, że ten straszny film mógł być oparty na faktach!

big-alligator

Myśliwi z Alabamy upolowali niedawno prawdopodobnie największego aligatora na świecie. Pięciu członków rodziny Stokes ustanowiło tym samym nowy rekord świata. I choć walka z gadem trwała aż dziesięć godzin, zakończyła się ogromnym sukcesem. Zastrzelony osobnik mierzył 4,5 metra i ważył aż 505 kilogramów! Wyciągnięcie go z wody również nie było łatwe i nie obyło się bez ciężkiego sprzętu. Rodzina postanowiła spreparować trofeum i w tym celu udali się do specjalisty, Kena Owensa.

Z drugiej części wpisu dowiesz się, co znajdowało się w jego brzuchu. 

big-alligator1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : trendingbuzzer.com, youtube.com

Reply