Przez 13 lat bezskutecznie próbowała zajść w ciążę. Udało jej się to dopiero wtedy, gdy zmieniła jedną ważną rzecz w swoim życiu


W ciągu 7 miesięcy Joanne udało się stracić aż 32 kg, ale najważniejsze było to, że czuła się świetnie i wreszcie zdrowo!

To było niesamowite – jadłam więcej niż kiedykolwiek, ale przestałam obsesyjnie liczyć kalorie. Po prostu sięgałam po zdrowe odżywcze produkty i wreszcie schudłam. Nie mogłam w to jednak długo uwierzyć.

9 miesięcy od rozpoczęcia diety Joanne zaszła w upragnioną ciążę – naturalnie i bez żadnych wspomagaczy. Jakość spożywanych posiłków ma przełożenie na każdy aspekt naszego życia – nie tylko na wygląd, ale także na zdrowie, w tym również na płodność.


Zawsze mówiono mi, że nie zajdę w ciążę naturalnie z powodu moich problemów z płodnością. Lekarze oferowali pomoc dopiero, jak schudnę. Próbowałam wszystkiego – diet odchudzających, ćwiczeń, aż pewnego dnia zrezygnowałam z bezskutecznej walki. A jednak – po całkowitej zmianie życia i diety na zdrową – mam dziecko! To naprawdę niewiarygodne, nawet dla lekarzy.

Joanne dzięki nowej diecie wygrała także z zaburzeniami lękowymi, z którymi zmagała się od dawna.

Brałam leki, ale dopiero od czasu, kiedy zmieniłam dietę i odżywianie, poczułam prawdziwą poprawę i teraz jestem dużo spokojniejsza. Dzięki wierze w siebie wreszcie zdecydowałam się wyjść za mąż. Wcześniej na samą myśl o tym, że będę w centrum zainteresowania, miałam nogi jak z waty.

Na zdjęciu poniżej szczęśliwa Joanne, jej synek Fletcher i coach, Justin. Gratulujemy wspaniałego synka i życzymy dużo zdrowia!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mirror.co.uk

Reply