Najlepsze fotografie powstają przypadkiem. Przekonał się o tym autor tego pamiątkowego zdjęcia

Zrobienie dobrego zdjęcia bardzo często wymaga wielu godzin oczekiwania, wysokiej jakości sprzętu czy ręki doświadczonego fotografia. Jednak czasami najlepsze fotografie są dziełem przypadku, a ich wygląd zaskakuje samych autorów. 

Don Moser jest szczęśliwym mężem pięknej Angeliny. Para żyje zgodnie i spokojnie na Florydzie, gdzie może cieszyć się bliskością oceanu. Obecnie małżeństwo oczekuje narodzin dziecka, dlatego chętnie odwiedza plaże, by przyszła mama, jak najczęściej oddychała zdrowym powietrzem, pełnym jodu. Podczas jednej z takich przechadzek, Don postanowił zrobić żonie pamiątkowe zdjęcie. Gdy zobaczył gotowy kadr, nie mógł uwierzyć w to, co udało mi się uchwycić na fotografii.


To zdjęcie jeszcze Was zaskoczy.

foto-zivota-696x432


Niedaleko linii brzegowej, gdzie stała kobieta, pływał delfin, a mężczyźnie udało się idealnie uchwycić moment jego wyskoku i zawiśnięcia w powietrzu. Jak sam przyznaje, to czysty przypadek i gdyby chciał właśnie to sfotografować, zapewne nie udałoby mu się utrafić tak idealnego momentu. Małżeństwo wrzuciło zdjęcie do Internetu, gdzie zrobiło furorę.

A Wam jakie ciekawe zdjęcia udało się zrobić zupełnym przypadkiem?

Uchwycenie delfina w locie to duże szczęście.

delfin-1

 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : virealno.com

Reply