Wzruszająca odpowiedź Kate Middleton na pytanie małej dziewczynki dotknęła wszystkich! O takiej królowej marzą Brytyjczycy

Wszyscy doskonale wiedzą, że księżna Cambridge, Kate Middleton kocha dzieci i ma do nich doskonałe podejście.

W końcu ma trójkę swoich pociech, córeczkę Charlotte, łudząco podobną do swojej babci Elżbiety II, oraz synów George i Louisa. Middleton doskonale czuje się w towarzystwie dzieci i chętnie odwiedza je w szpitalach, domach dziecka czy hospicjach. 2 października 2018 roku odwiedziła leśną szkołę — Sayers Croft Forest School oraz dziki ogród — Wildlife Garden w Paddington Recreation Ground.

Sayers Croft to centrum aktywności dla mieszkańców, z siedzibą w Surrey, którego właścicielem jest Westminster City Council. Ma ono na celu zaangażowanie dzieci i lokalnej społeczności do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Najpierw księżna poświęciła uwagę dzieciom, uczniom St Augustine’s School. Słuchała bajek, bawiła się z maluchami i dzieliła się szczegółami z życia jej dzieci. Opowiadała małym Brytyjczykom jak z Charlotte i George’em w słoneczne dni łapią w ogrodzie pałacu Kensington owady.

Następnie z grupką ciekawskich maluchów wyruszyła na poszukiwania owadów. Zaglądali pod liście, kłody i kamienie. Wszelkie jej działania były oczywiście fotografowane przez dziennikarzy. Nie zrobiła nawet kroku, aby ktoś nie pstryknął jej zdjęcia. Pewna mała dziewczynka sądziła, że fotografują właśnie ją i zapytała Kate: Dlaczego jestem ciągle fotografowana? Księżna z uśmiechem na ustach odpowiedziała:

Ponieważ jesteś kimś wyjątkowym.

Jej ciepła odpowiedź podbiła serca Brytyjczyków. W pełni charakteryzuje jej charakter i stosunek do dzieci. Eksperci zgodnie twierdzą, że Middleton to doskonały materiał na królową. Jest ciepła, skromna, kochająca i współczująca. Na każdym koku pokazuje, że monarchia powinna być bliżej ludzi. Niektórzy sądzą, że jest godną następczynią księżnej Diany.

W nagrodę za miło spędzony czas otrzymała od pewnej dziewczynki bukiecik polnych kwiatów. Dzieciaki nie mogły się w nią rozstać. Czekały w kolejce, aby ją uścisnąć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply