Trzej bracia mają niezwykłe szczęście, ponieważ opiekują się nimi psy, które są jak z bajki o Piotrusiu Panie

Piotruś Pan i jego przygody są znane dzieciom na całym świecie. Jedną z postaci występujących w bajce był niezwykły pies imieniem Nana, który opiekował się rodzeństwem. Jak się okazuje, podobne sytuacje przydarzają się też w życiu. 

Państwo Mitchell mają trzech synów:  Lenoxa, Cruza i Tegana, więc obowiązków im nie brakuje. W pilnowaniu dzieci pomagają im dwa psy nowofundlandy. Nic nie byłoby w tym niezwykłego, gdyby nie to, że rozmiary zwierzaków są nieprzeciętne!


pies-pas


Kiedy państwo Mitchell kupowali swoje zwierzęta, nie wiedzieli na jak oryginalne szczeniaki trafiają. Po jakimś czasie okazało się, że psy nie tylko mają niezwykle łagodny i przyjazny charakter, ale też niestandardowe rozmiary. Starszy pies ma na imię Ralphie i waży około 56 kilogramów, a młodszy wabi się Boss i obecnie liczy sobie około 70 kilogramów, ale jeszcze urośnie i może ważyć nawet 90 kilogramów. Właścicielom nie przeszkadzają ich ponadprzeciętne rozmiary, a jedyną wadą czworonogów jest obfite ślinienie się.

Posiadanie takich psów okazuje się mieć więcej zalet niż wad

pies-12


Cała rodzina była zaskoczona tym, jak psy szybko rosną i przybierają na wadze, ale weterynarz stwierdził, że zwierzęta są zdrowe. Ich rozmiary sprawiają, że są wyjątkowe, a dzieci nie widzą świata poza nimi. Z pewnością chłopcy mają niezwykłe szczęście, a koledzy zazdroszczą im takich psich opiekunów, którzy do złudzenia przypominają mądrą i dzielną Nanę, która towarzyszyła Wendy, Jankowi i Michałowi.

Zobaczcie na kolejnych dwóch stronach prywatne zdjęcia rodziny Miychell’ów i ich relację w nowofundlandami.

Przytulanie się do takiego psa to czysta radość

pies-1


Psy towarzyszom dzieciom w codziennych zajęciach

p[ies-5


Ciężko udać się z olbrzymim nowofundlandem na przejażdżkę

pies-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : reshareworthy.com

Reply