Liczne talenty i inteligencja to jedne z wielu zalet ludzi urodzonych w październiku. Poznaj i inne wartościowe cechy październikowych dzieci

5. Są aktywni

Energia i działanie jest dla nich ważna, jest częścią życia, z której nie rezygnują. Dzieci urodzone w październiku są zdrowsze i bardziej sprawne niż ich rówieśnicy, wolą się ruszać i biegać, niż siedzieć przed komputerem. Aktywność na różnych polach sprawia, że nie potrafią usiedzieć w miejscu i bez wyznań bardzo się nudzą.

6. Potrafią przekazać wiedzę

To wielka zaleta osób urodzonych w październiku. Umiejętnie przekazują wiedzę i szkolą innych, nie zależnie czy są szefami wielkich firm, czy nauczycielami w małej szkole. Wiedzą, jak wykorzystywać talenty innych i motywować ich do samorealizacji i rozwoju. Umiejętnie też rozwiązują konflikty i godzą innych, nie boją się reagować, gdy widzą potrzebę.

7. Są świetnymi przyjaciółmi

Przyjaźń jest dla nich bardzo ważna, mają zawsze grono przyjaciół i jeszcze więcej znajomych. Są lojalni i wspierający, potrafią pomóc w każdej sytuacji. Lubią bawić się w gronie przyjaciół, ale też nie uchylają się od pomocy i wsparcia. W ciężkich chwilach wspierają radą i pomocą, nie boją się pomóc, gdy przyjaciel wpadnie w kłopoty i nie ma się do kogo zwrócić.

 

 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply