Liczne talenty i inteligencja to jedne z wielu zalet ludzi urodzonych w październiku. Poznaj i inne wartościowe cechy październikowych dzieci

2. Są utalentowani

Ludzie urodzeni w październiku posiadają wiele talentów. Często są muzykami, malarzami. Nie jest to ich zawód, ale pasja, której się oddają. Mają wrażliwą i artystyczną duszę, lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i wnętrzami. Szerokie talenty sprawiają, że ciężko im się skupić na jednej dziedzinie i nie zawsze dobrze czują się na stanowiskach, gdzie jest monotonna praca.

3.  Są inteligentni

Z październikowymi dziećmi przyjemnie spędza się czas, bo mają ciekawe spostrzeżenia i spojrzenie na świat. Są inteligentnymi osobami, które nie dają się nabrać na pozory i miłe słowa. Bystry umysł pomaga im w sukcesach zawodowych i nawiązywaniu ciekawych znajomości. Potrafią analizować i wyciągać słuszne wnioski.

4. Są odważni

Październikowe dzieci mają nie tylko wolę i inteligencję, ale i odwagę, by myśleć po swojemu i po swojemu działać. Odważnie podchodzą do wyzwań, nie boją się odpowiedzialności i podejmowanie trudnych decyzji. Gdy czują się wykorzystywani i niedoceniani, mają odwagę o tym powiedzieć i szukać dla siebie lepszego miejsca. Nie boją się bronić innych i spraw, w które wierzą.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply