Jeśli myślicie o wakacjach w tropikach, to koniecznie musicie zobaczyć, jaką atrakcję dla turystów szykuje Jamajka

Wakacyjne urlopy tuż tuż, więc czasu na decyzję, gdzie pojechać pozostało niewiele. Ostatnio jednak modne jest przesuwanie wyjazdów na jesień, kiedy liczba turystów w kurortach jest mniejsza niż w szczycie sezonu, a pogoda wciąż wspaniała, zwłaszcza w egzotycznych miejscach. 

Dla tych, którzy planują ekskluzywne wakacje dopiero jesienią, mamy świetną wiadomość. W listopadzie odbędzie się otwarcie wyjątkowej bazy noclegowej na Jamajce, którą będzie tworzył kompleks domków zbudowanych na wodzie, nazywanych overwater bungalows.


jamajak-pas


Tropikalna plaża położona nad czystą turkusową wodą oceanu wydaje się rajem. Niestety pobyt w takim miejscu nie jest przyjemny, gdy goszczą tam tłumy turystów, dlatego The Sandals Royal Caribbean Resort & Private Island  w Montego Bay na Jamajce stworzyło miejsce, gdzie każdy będzie mógł wypocząć w ciszy i spokoju, bez tłoku i nerwów, ciesząc się pięknem karaibskiej wyspy. Aby zapewnić turystom takie warunki, zbudowano luksusowe domki na wodzie, które zapewniają olśniewające widoki i dużo prywatności.

Czyż nie są piękne?

MTM3NDMxNzk3MjUxMTg3ODgw


Domki składają się z przestronnych pomieszczeń, zaprojektowanych w ten sposób, by każdy gość mógł z bliska podziwiać ocean, który go otacza, np. dzięki przezroczystym fragmentom podłogi, można zobaczyć, jak wygląda życie w oceanie np. pływające ławice kolorowych tropikalnych ryb.

Przeźroczysta podłoga w sypialni to genialny pomysł

MTM3NDMxNzk3MjUxMjUzNDE3


Nie wszyscy lubią słoną oceaniczną wodę, dlatego bungalowy, choć wzniesione tuż nad taflą wody, są wyposażone w baseny. Można więc w nich na różne sposoby zrelaksować się, ciesząc się nie tylko pięknymi widokami na oknem, ale też komfortowymi wnętrzami, ponieważ wszystko zaprojektowali najlepsi projektanci, a myślą która im przyświecała, był komfort gości.

Iście luksusowa łazienka

MTM3NDMxNzk3NTE5NjIzMzM2


Każdy bungalow jest wyposażony w łódź, którą można dopłynąć do głównego ośrodka. Dodatkowo goście każdego domku mają do dyspozycji własnego kamerdynera, który zadba o to, by niczego im nie brakowało. Czy to nie jest prawdziwa opcja All Inclusive?

Wieczorem oświetlone domki wyglądają jeszcze piękniej

MTM3NDMxNzk3MjUxMTg3ODgx


Oficjalne otwarcie overwater bungalows dopiero w listopadzie, ale Sandals Royal Caribbean już teraz przyjmuje rezerwacje, a ilość wolnych terminów podobno dość szybko maleje. Niestety spektakularne apartamenty nie są tanie. Pobyt w jednym z tych niesamowitych domków w Montego Bay kosztuje około 4000 $ za noc, czyli ponad 15 tysięcy złotych!  Trzeba jednak przyznać, że bungalowy wydają się warte swojej ceny.

Czy ktoś się skusi?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : aol.com

Reply