Do bożonarodzeniowej szopki przybył nocą nieoczekiwany gość! Wierni dostrzegli go rankiem, jak spał w żłóbku u stóp małego Jezuska

W święta Bożego Narodzenia niemal w każdym kościele ustawiana jest szopka będąca sceną przybycia Trzech Króli i pasterzy do małego Jezusa Chrystusa.

Makiety przedstawiające Świętą Rodzinę niekiedy znajdują się również w miejscach publicznych, ratuszach czy na placach przed świątyniami. Nie tylko wierni chętnie przychodzą, aby je podziwiać. Również ci mniej wierzący ze zwykłej ciekawości decydują się obejrzeć te piękne konstrukcje.

Szopki zaskakują doskonałym wykonaniem i ciekawymi elementami, które przykuwają uwagę widzów. Szczególnie interesujące są te ruchome. Wówczas wszystko prezentuje się bardziej realistycznie, a obserwatorzy oczyma wyobraźni przenoszą się do ubogiej stajenki, w której narodził się Jezus.

Mieszkańcy brazylijskiego miasteczka Criciuma byli bardzo zaskoczeni, gdy przyszli podziwiać bożonarodzeniową ekspozycję. Zobaczyli coś, czego absolutnie się nie spodziewali. Wyciągnęli telefony i natychmiast zaczęli robić zdjęcia. Przejdź na kolejne strony i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

One Response

Reply