Młoda mama zostawiła noworodka sam na sam z potężnym pit bullem! Scena, jaką zastała po powrocie, zmusiła ją do natychmiastowego działania

Mama Justina wyszła na kilka minut z pokoju do kuchni, zostawiając na łóżku śpiącego synka. Gdy wróciła, jej pit pull był tuż obok maluszka i… delikatnie tulił się pyskiem do niego! Kobieta widząc, jak czworonóg łagodnie traktuje noworodka, odetchnęła z ulgą oraz ucieszyła się, że nie uległa psychozie pt „Pit bulle to mordercy” i nie pozbyła się ukochanego psa, który okazał się niezwykle przyjazny w stosunku do dziecka.

 

Kobieta patrząc na synka śpiącego razem z psem zrozumiała, że natychmiast musi coś z tym zrobić. Czuła, że tak dalej nie można szkalować pit bulli, a kreowanie ich na maszynki do zabijania jest bardzo niesprawiedliwe:

Pit bulle to bardzo delikatne i kochające psy, ale źle oceniane. Za ich usposobienie nie odpowiada genetyka, ale sposób, w jaki zostały wychowane. To ludzie wzbudzają w nich agresję – pit bulle nie rodzą się z instynktem mordercy, ale jest on w nich specjalnie wzbudzany. Lecz kiedy otoczy się je miłością, są bardzo rodzinnymi psami, o czym świadczy przykład Akamaru, który kiedyś brał udział w walkach psów, ale życie z nami zmieniło jego usposobienie i dziś jest bardzo przyjaznym psem!

Młoda mama na nadzieję, że jej słowa trafią do jak największej ilości ludzi, bo chce, by wszyscy zrozumieli, że pit bulle są tak samo zdolne do kochania, jak wszystkie inne psy i doskonale nadają się na czworonogi dla rodziny.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : caplimpede.ro, honesttopaws.com

Reply