Męski przewodnik po kobiecych paznokciach! Mówi między innymi, jak odróżnić PSYCHOLKĘ od normalnej dziewczyny

Dłonie są wizytówką każdego człowieka dlatego dobrze, aby były czyste, zadbane i przyjemne w dotyku.

Można je jeszcze bardziej przyozdobić dbając o paznokcie. Kobiety doskonale o tym wiedzą! Często udają się do stylistek paznokci, żeby zafundować sobie paznokcie marzeń. Jedne wybierają klasyczne, delikatne kolory, drugie lubią trochę poszaleć i wychodzą z gabinetu z ogromnie długimi paznokciami przyozdobionymi w brokat i cekiny.

To, co podoba się kobietom, niekoniecznie wpada w oko również mężczyznom. Okazuje się, że niektórzy faceci boją się dziewczyn z długimi, spiczastymi paznokciami. Uznają je za niebezpieczne, a nawet psychicznie chore.

Mieszkaniec Huntington Beach (południowo-zachodnia Kalifornia) twierdzi, że kluczem do kobiecej osobowości są jej paznokcie. 26-latek przygotował sześciostronicową broszurę, która ma pomóc facetom odróżnić kobiety bezpieczne od tych niebezpiecznych. Nazwał ją Nails At First Sight.

Jesteś zmęczony pogonią za właściwą dziewczyną? Właśnie dowiedziałeś się, że twoja dziewczyna jest psychiczna? Chcesz się dowiedzieć jak wybrać odpowiednią kobietę? Moja książka „Nails At First Sight” pomoże ci w tym — napisał na Twitterze 26-latek.

Młody mężczyzna przekonuję, że aby rozgryźć kobietę, wystarczy dokładnie przyjrzeć się jej paznokciom. W ten właśnie sposób można stwierdzić czy będzie odpowiednią partnerką i wyeliminować psychiczne kandydatki.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply