Jeśli ktoś sądzi, że reklamy nie mogą wzruszyć, niech zobaczy te zagubione na lotnisku misie

Reklamy są obecne wszędzie i żeby się wyróżnić twórcy muszą naprawdę się postarać. Nie ma mowy o nudzie i pokazaniu po prostu produktu. Krótkie spoty muszą przyciągnąć uwagę, skusić do zakupu i przekonać do marki, ale nie w oczywisty sposób. 

Kampanie reklamowe mają sprawić, że z chęcią sięgniemy po ten konkretny produkt. Jednak jak zareklamować lotnisko? I czy w ogóle trzeba.

mine


Brytyjskie lotnisko Heathrow jako pierwsze pokazało świąteczne spoty. Bohaterami są dwa misie, troszkę zagubione na wielkim lotnisku. Powoli szukają swojego bagażu, przechodzą odprawę. Zachowują się jak każdy, kto rzadko podróżuje i nie umie odnaleźć się na nowym miejscu. W końcu czekają, aż ktoś je odbierze z lotniska. Koniec jest oczywiście zaskakujący.

Reklama jest bardzo piękna, nie jest oczywistym, co autor chce nam sprzedać. Jednak na końcu okazuje się, że ważniejsza niż wszystkie prezenty jest obecność wszystkich w domu na święta. Reklama bardzo szybko podbiła serca odbiorców i to nie dziwi, bo reklama jest urocza, zwłaszcza w okolicach zbliżających się świąt.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

One Response

  1. inka

Reply