Rosyjska Roszpunka podbija internet. Jej włosy ją przerosły

Wiele kobiet marzy o pięknych, długich włosach. 

Nie każda z nich może je jednak wyhodować. Po pierwsze potrzeba do tego dużej cierpliwości. Po drugie trzeba mieć do tego predyspozycje. Trzeba włożyć wiele wysiłku w dbanie o pukle. Dopasować pielęgnację do rodzaju włosów. Poświęcić im czas i pieniądze, żeby się to nam opłaciło. Niektóre kobiety mimo wysiłku i zaangażowania nie mogą się cieszyć wymarzoną fryzurą.


Mają słabe włosy od urodzenia, a pukle takie, jak rosyjskiej Roszpunki pozostają w sferze odległych marzeń. 34-letnia Alyona Krawczenko z Odessy miała szczęście zarówno z cierpliwością, jak i genami. Internet zachwyca się jej zdjęciami i nazywa ją rosyjską Roszpunką. Kobieta rzeczywiście wygląda jak z baśni. Swobodnie można stwierdzić humorystycznie, jej włosy ją przerosły. Mają już 1,8 metra długości. A sympatyczna Alyona wcale nie ma w zamiarze ich skracać. 

Kobieta zapuszcza włosy o 5 roku życia za radą matki. – Moja matka zaszczepiła we mnie miłość do długich włosów – mówi bohaterka artykułu. Nie obcinała ich od prawie 30 lat – i tego nie zrobi, chociaż jej włosy już dawno przekroczyły jej wzrost 1,68 m. 

Tak bardzo kocham warkocze, że nigdy nie myślałam o strzyżeniu. Nie widzę się i nie wyobrażam sobie siebie z krótkimi lub farbowanymi włosami! 

Chociaż dbanie o taką fryzurę wymaga czasu, Alyona nie narzeka, ponieważ bardzo kocha swoje włosy. 

Nie jest mi trudno nosić takie włosy i stale się nimi opiekować, to dla mnie radość, ponieważ jest to część mnie – mojej urody i mojego piękna – mówi Roszpunka. 

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply