Praca 24 godziny na dobę, bez wypłaty i urlopu! Gdy poznali wymagania tego pracodawcy, uznali go za szaleńca. Nikt nie domyślił się, gdzie tkwi haczyk!

Wszyscy rozmówcy na początku byli trochę zdziwieni, jednak gdy słyszeli kolejne wymagania byli w szoku. Jak można proponować pracę 24 godziny na dobę w każdy dzień, pełną dyspozycyjność i porzucenia praktycznie własnego życia dla pracy. Było to dla nich nie do pomyślenia. Każdy sądził, że przynajmniej za taką pracę będzie sowita zapłata.

 

4

 

Ofertę pracy uznali za okrutną i nie do spełnienia. Nikt tyle nie pracuje dla szefa, a już na pewno za darmo. Zastanawiają się nawet nad legalnością takiej pracy. Uważają taką propozycję za chory żart. Wtedy rekruter zdradza im, że codziennie miliony ludzi tak pracują, a nie raz mają kilku szefów. Nasuwało się jedno pytanie: Kto? Kto jest takim wariatem?!

Odpowiedź jest prosta: każda matka! Codziennie na całym świecie matki pracują na pełen etat, a nawet więcej. Są pierwszą pomocą, strażnikiem i nauczycielem w każdej dziedzinie. Jedzą, kiedy szef pozwoli, śpią, gdy szef śpi i to nie zawsze, bo trzeba ten czas wykorzystać na inne zajęcia. Kiedy aplikanci usłyszeli, o kogo chodzi, już wiedzieli wszystko i za pomocą nagrania podziękowali swoim matkom. Dopiero usłyszenie od kogoś, jak dużo należy zrobić uświadamia nam, jak wiele pracy ma każda mama.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply