9 obrazków, które doskonale pokazują, jak zmienia się życie po 25. urodzinach

Jedyne, co jest w życiu stałe to zmiana, z wiekiem zmieniają się nam upodobania i punkt widzenia.

To bezsprzeczne i nie do zatrzymania, czas leci i z roku na rok przybywa nam lat. A z nimi przybywa nam też doświadczenia, wyrabiamy sobie opinie na pewne tematy. Zmieniamy się sami, do końca o tym nie wiedząc, wydaje się nam, że to świat jest inny, a młodzież coraz bardziej rozbrykana. I pewnego razu łapiemy się, na słowach typu „za moich czasów” i wtedy dochodzi do nas, że jesteśmy inni.

Są w życiu urodziny, które obchodzimy huczniej niż inne. Wszelkie okrągłe rocznice są dla nas wielkim świętem. Zakładamy, że po urodzinach zmienimy się – zapiszemy na siłownię, będzie nam się bardziej chciało. I przeważnie tak co roku.

Ważnymi urodzinami są te 25. Mamy za sobą szkołę, studia, zaczynamy rozglądać się na rynku pracy. Czasami już pracujemy i mamy te swoje upragnione pieniądze. Jednak z drugiej strony zamieniamy wakacje na 2-tygodniowy urlop. Zaczynamy gorzej czuć się w głośnych miejscach i okazuje się, że w związku zmieniają się nam priorytety.

 

Zobacz, jak zmienia się życie po 25. urodzinach. Zgadzasz się z tym?

1. Nocne kluby

Wcześniej nie było problemu bawić do rana, a potem po kilku godzinach snu ruszyć do pracy czy na uczelnię. Zabawa ze znajomymi, spotkania na dyskotekach to normalność. Jednak z czasem okazuje się, że muzyka jest za głośno, że nie można porozmawiać, a wszędzie przepychają się spoceni, pijani ludzie. Pub czy kawiarnia staje się lepszym miejscem na spotkanie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply