Jeśli jesteście fanami klimatu fantasy, to na waszej choince muszą znaleźć się te bombki. Niech świąteczne drzewka opanują smoki!

Aelia Petro to bardzo zdolna dwudziestoparolatka z południowego Ontario w Kanadzie. Dziewczyna ma talent plastyczny i od kilku lat pracuje przy różnych projektach artystycznych. Aelia z chęcią sięga po różne rodzaje sztuki (ołówek, malarstwo cyfrowe, rzeźba), a jej prace świadczą o jej niezwykle bogatej fantazji.

Aelia internautom znana jest robienia biżuterii ze smokami. Jej naszyjniki, bransoletki czy pierścionki wydają się jak wyjęte z bajki, a teraz ten baśniowy klimat postanowiła przenieść na bożonarodzeniowe drzewko. Zaprojektowała więc bombki, na których siedzą smoki.

Smocze bombki mają różne kolory, a stwory które na nich przysiadły, zaskakują szczegółowością wykonania. Artystka zadbała o to, by magiczne istoty miały odpowiednio zaznaczone łuski na ciele i delikatną fakturę skrzydeł.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com, artbyaelia.com, wikipedia.org

Reply