Światowej sławy grafolog zdradził, co mówi o danej osobie sposób, w jaki pisze litery „L”, „T”, „Y” oraz „I”. Sprawdź, czy ma rację!

Nowe technologie wchodzą w nasze życie i zastępują wszystko, co stare i bezużyteczne.

Co roku powstają nowe pożyteczne wynalazki i rozwiązania, o których naszym babciom nawet się nie śniło. Wprowadzenie na rynek telefonów komórkowych i komputerów sprawiło, że ludzie coraz mniej piszą i komunikują się w zupełnie inny sposób niż kilkanaście lat temu. Już prawie nikt nie wysyła odręcznie napisanych listów, a świąteczne kartki stają się już coraz mniej popularne. Aby złożyć bliskim życzenia, wolimy wysłać SMS-a, napisać im wiadomość na Facebooku lub po prostu wykonać kilka szybkich telefonów.

letter

Odręczne pisanie staje się więc coraz mniej popularne, a dla niektórych jest nawet niepotrzebne. Okazuje się, że sposób pisania pewnych liter dużo mówi o danej osobie i jej charakterze. Chodzi tu głównie o zapis liter „L”, „T”, „Y” oraz „I”. Światowej sławy grafolog, Kathi McKnight twierdzi, że pismo przekazuje o wiele więcej, niż nam się wydaje i należy uważnie się mu przyjrzeć, ponieważ można dowiedzieć się czegoś bardzo ważnego. Przejdź na kolejne strony i dowiedz się więcej!

letter1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : thesun.co.uk

Reply