Wybierz najgłupszą, twoim zdaniem, osobę na rysunku. Ten test osobowości sprawdza się w 97%

Nasze wybory, zwłaszcza te szybkie, pokazują, jacy jesteśmy naprawdę. Nawet jeśli nie chcemy głośno przyznać, że tak jest.

Jak mówi wiele mądrych osób i potwierdzają to badania, człowiek ma kilka obliczy. Pierwsze to te, które widzą obce osoby, to nasze zachowanie w pracy i w oficjalnych sytuacjach. Druga twarz to ta, którą znają nasi najbliżsi i przyjaciele. Jest inna twarz, my sami przed sobą, i jakimi chcielibyśmy się widzieć. Różnice między tymi twarzami mogą być naprawdę ogromne.

 

Najczęściej człowieka, który nosi maski, obnażają się w sytuacjach stresowych oraz gdy muszą dokonać szybkiego wyboru. Wtedy wychodzi, co naprawdę w każdym z nas siedzi. A nie raz sami jesteśmy zaskoczeni tym, co w nas drzemie i co nami tak naprawdę rządzi. Warto znać siebie i swoje możliwości, by osiągać w życiu sukces.

 

Większość testów poleca nam wybrać osobę, z którą się utożsamiamy. Pokazujemy tym samym, czym się kierujemy. Ten test też polega na wyborze, ale należy wskazać osobę, która zachowuje się najmniej rozsądnie ze wszystkich. Postać nr 1 tnie linę, na której sama się utrzymuje, ale także, spadnie przez nią osoba nr 2. Postać nr 2 jest zupełnie bierna, nie obchodzi ją, że zaraz spadnie. Postać nr 3 tnie deskę, na której sama się utrzymuje, ale w konsekwencji jej czynów spadną też postaci 1 i 2. Postać nr 4 szaleje popełnia głupotę na własne konto.

Dokonaj wyboru i sprawdź na kolejnej stronie, co on o tobie mówi.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply