Gdy zobaczyli w jakich warunkach żyją te niedźwiedzie księżycowe, postanowili działać najszybciej jak się da. Musieli starać się aż 7 lat!

Ludzie nie mają serca i często zdarza się, że dla pieniędzy albo ze zwykłej głupoty krzywdzą tych, których mają chronić.

Obecnie trwa ostra kampania przeciwdziałająca wykorzystywaniu zwierząt w cyrkach i parkach rozrywki to nadal są ludzie, którzy krzywdę zwierząt mają za nic. Zwierzęta, które od urodzenia są trzymane w tragicznych warunkach, w klatach, w których nie mają nawet miejsca by rozprostować kości, cierpią i umierają w depresji.

 

Nie zrozumiałym jest, dlaczego ludzie nadal popierają tego typu praktyki i dają zarabiać na biletach osobom, które za nic mają sobie życie i zdrowie zwierząt. Fakt wiele miejsc, w których można oglądać zwierzęta dba, by miały odpowiednie wybiegi, dużo miejsca i dobrą opiekę. Niestety, miejsca, w których zwierzęta są dręczone jest też nie mało.

Na szczęście działają jeszcze organizacje, które wszystkie siły koncentrują na tym, by uratować i uwolnić zwierzęta, by ich następne dni były o wiele lepsze. Międzynarodowa grupa, która zrzesza działaczy z różnych stowarzyszeń działających na rzecz zwierząt zrobiła wszystko, co się da, gdy dowiedziała się o tych niedźwiedziach z Albanii.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hefty.co, facebook.com

Reply