Za pomocą makijażu zmienili ją w przepiękną kobietę. Myślisz, że to niemożliwe? A jednak!

Każda kobieta chce czuć się piękną i pożądaną.

Czasem, aby poprawić sobie samopoczucie i poczuć się atrakcyjniejszą zrobi sobie mocniejszy makijaż czy kupi nowe ubrania. Po zadbaniu o siebie od razu czuje się lepiej. Zyskuje uśmiech, pewność siebie i potrafi bardziej cieszyć się życiem. Makijaż ma ogromną moc. Już niejednokrotnie to udowadnialiśmy, prezentując zdjęcia przed i po metamorfozach. Dziś przedstawiamy kolejny trudny przypadek, który korzystnie dało się odmienić.

Wizażystka Sadaf Vassan nie boi się wyzwań i uwielbia, gdy jej klientki są zadowolone i odzyskują radość życia. Do niesamowitej metamorfozy zaprosiła dziewczynę o imieniu Assia. Kobieta cierpi na pęcherzowe zapalenie naskórka. To rzadka choroba genetyczna. Charakteryzuje się tworzeniem pęcherzy i bolesnych zmian na skórze i błonach śluzowych. Skóra osób dotkniętych chorobą jest wrażliwa nawet na drobne uszkodzenia mechaniczne.

Głównym celem Sadaf było sprawić, by Assia wreszcie się uśmiechnęła i choć na chwilę pokochała siebie. Wizażystka poprzez swoje niesamowite metamorfozy promuje rozwój wewnętrznego piękna i życzliwości wobec ludzi „innych”. Przyznała, że poczuła ogromny smutek, kiedy usłyszała historię dziewczyny. W szkole Assia była okrutnie traktowana i zastraszana, ale dzielna dziewczyna nigdy się nie poddała. Wizażystka stwierdziła, że musi jej pomóc, by choć na chwilę poczuła się jak piękną i zadbaną kobietą. Oto efekty metamorfozy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply