Próby wykorzystania dobroci innych przeszły już wszelkie granice! Ta matka uśmierciła syna, by zdobyć pieniądze… na wakacje

Victoria Morrison nie lgnęła do pracy, ale równocześnie bardzo lubiła pieniądze. Do tego stopnia, że napisała na jednej ze stron, które pomagają zbierać pieniądze, informacje o śmierci syna. Opisała, że jej dziecko zmarło, a ona nie ma pieniędzy na trumnę i pochówek, więc prosi o pomoc. Ludzie litowali się nad biedną kobietą i wpłacali datki. Akcja rozniosła się w internecie i informacja dotarła do znajomego kobiety.

Zaniepokojony mężczyzna skontaktował się z nią i dowiedział się, że chłopcu nic nie jest, a ona po prostu zbiera pieniądze na wakacje. Mężczyzna od razu zgłosił sprawę odpowiednim służbom. Policja dokładnie sprawdziła kobietę, a pomoc społeczna zabrała syna. kobieta broniła się, że to ktoś inny założył konto z prośbą o pomoc i ona nie ma z tym nic wspólnego.

Policja nie dała się przekonać i kobieta ma postawione zarzuty oszustwa i próby wyłudzenia. Kobieta oszukała setki ludzi!

Przestrzegamy: Lepiej zapytać, sprawdzić i dopiero wpłacać pieniądze, by ludzie, którzy żerują na dobrym sercu innych, byli surowo ukarani.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viralnova.com

Reply