Włożyła kuse spodenki, aby zbadać reakcję panów. Ich zachowanie jest bardzo niepokojące

Jak dobrze wiadomo faceci to wzrokowcy i najpierw oceniają kobiety po wyglądzie.

Wiele pań jest tym oburzonych. Twierdzą, że przede wszystkim liczy się czyjeś wnętrze i to, co dana osoba ma w głowie, a nie idealne ciało czy modne ubrania. Oczywiście to prawda, ale na samym początku przykuwamy uwagę właśnie  do wyglądu. W końcu co ma zachęcić mężczyznę, aby do nas podszedł? Inteligencja, dobre serce, poczucie humoru?

Takie cechy charakteru można dostrzec dopiero później, przy kolejnym spotkaniu. Dlatego nie oszukujmy się, to jak się prezentujemy, jest bardzo ważne, a faceci zwracają na to uwagę. Nie trzeba być modelką z pierwszych stron gazet, aby zwrócić uwagę jakiegoś mężczyzny. Każdemu podoba się co innego. Jeden z zainteresowaniem patrzy na piękne nogi, drugi na kształtny biust a jeszcze inny na krągłe pośladki.

24-letnia Kaysheen Whiteley postanowiła przeprowadzić pewien eksperyment. Włożyła bardzo krótkie spodenki i wyruszyła do londyńskiego Hyde Parku. Skąpe szorty odsłaniały krągłości dziewczyny, co nie umknęło uwadze panów. Ich reakcje nakręcali z ukrycia YouTuberzy, DengisV i JasonMoments. Widok okrągłej pupci odbierał facetom mowę i patrzyli na Kaysheen z otwartymi ustami.

Inni wyciągali telefony i robili jej zdjęcia. Szczególnie jeden mężczyzna zachował się bardzo nieodpowiednio. Gdy dziewczyna przechodziła obok, złapał się za krocze i zaczął nim potrząsać. Nagranie kończy się sceną zazdrości. Pewna dziewczyna zauważyła, jak jej ukochany wodzi wzrokiem za tyłkiem Kaysheen. Nie wytrzymała i spoliczkowała chłopaka. Zobaczcie zresztą sami.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply