Problemy, sukcesy, a może pasmo niespodzianek? To, jaki los czeka zodiakalne Wodniki, zdradza najnowszy horoskop na 2018 rok

Rozwaga i panowanie nad emocjami – to klucz do sukcesu wodników w 2018 roku.

Nowy Rok przyniesie wodnikom nieustanne zmiany. Spokój będzie przeplatał się z poważnymi problemami, rutyna z ekscytacją, a radość ze smutkiem. To będzie ciekawy rok, a czy finalnie będzie go można uznać za udany, zależeć będzie od postawy wodników i tego, jak będą rozwiązywać problemy.

 

Styczeń

W 2018 roku wodniki powinny wykorzystać noworoczny zapał i nieco zmienić swoje życie, podejmując różne postanawiania, a najlepszym głosem doradczym będzie własna intuicja. W przypadku kłopotów finansowych wodniki będą mogły liczyć na udzielenie im korzystnej pożyczki. W drugiej połowie miesiąca czekają je liczne spotkania towarzyskie, ale muszą pamiętać, by zabawa nie kolidowała z obowiązkami.

Luty

W lutym dobra passa wodników będzie trwać. Osoby spod tego znaku będą tryskać energią, ale powinny zachować rozsądek, by nie przyjąć na siebie zbyt dużo obowiązków. Pierwsza połowa miesiąca przyniesie też miłosne uniesienie, ale już koniec upłynie na ciągłych kłótniach z partnerem i rodziną, głównie o kwestie finansowe.

 

Marzec

Marzec powinien być czasem refleksji dla wodników, będą zastanawiać się nad sensem życia, relacjami z bliskimi i słusznością ścieżki zawodowej. Dopadnie ich przygnębienie, a dodatkowo w ich otoczeniu pojawi się oszust, który nie omieszka wykorzystać gorszej formy wodników. Ukojenie w trudnych chwilach przyniesie wodnikom praca twórcza.

Horoskop na następne miesiące znajdziecie już na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : horoskop.sennik.biz

Reply