Czy myślenie boli? Patrząc na „dzieła” tych budowlańców, można odnieść wrażenie, że używanie mózgu jest bolesne i to nawet bardzo….

Logicznie myślenie jest podstawą skutecznego działania.

Budownictwo na pozór wydaje się łatwe, bo cóż trudnego jest w układaniu na sobie cegieł… Oj to zwodnicze myślenie, bo branża budowlana (wykończeniowa), wymaga od pracujących w niej ludzi ciągłego myślenia i przewidywania skutków swoich działań.

Fachowiec fachowcowi nie równy. Niektóre ekipy budowano-remontowe pracują sprawnie i dokładnie, zaś inne składają się wyłącznie z domorosłych majstrów niewylewających za kołnierz, którzy zleconą usługę wykonują byle jak.

Choć te drugie ekipy robotników bywają tańsze, to nie warto korzystać z ich usług, bo to pozorna oszczędność. Lepiej bowiem od razu zapłacić więcej profesjonalnym fachowcom, niż po kilka razy poprawiać po partaczach.

Błędy wykonywanie przez nieudolnych budowlańców i monterów sprawiają, że włosy stają dęba. Niektóre wpadki są dowodem totalnej głupoty, która przeraża i pokazuje, że zatrudniając ekipę budowlaną czy remontową, zawsze trzeba na bieżące kontrolować jej prace.

Na tej stronie oraz kolejnych, znajdziecie serię 18 zdjęć, ukazujących totalne budowlane wpadki. 

Ekstrawagancka elektryka

Schody do… ?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : missmodern.ru

Reply