12 zalet bycia singlem. Zamiast poświęcać się w związku, postaw na siebie! Szczypta egocentryzmu nikomu nie szkodzi

8. Możesz oglądać i słuchać, na co tylko masz ochotę – czy jest to krwisty horror, czy ckliwa komedyjka, nie musisz walczyć o pilota i swoje. Podobnie z muzyką, słuchasz tego, co chcesz, nawet jeśli masz ochotę zapętlić trzy piosenki Adele i wyć wraz z nią.

9. Możesz lepiej zadbać o swoje ciało – bycie w związku nie tylko rozleniwia, ale zabiera czas. Po pracy trzeba coś ugotować, zadbać o dom. A tak to masz czas, by pójść na siłownię, ćwiczyć. Nawet kiedy stwierdzisz, żeby przydała się dieta, nie ma kogoś, kto będzie cię kusił pizzą wieczorną porą czy słodkościami w szafkach.

10. Gotujesz dla siebie – nie musisz się przejmować tym, co lubi ktoś inny. Jeśli masz ochotę na dziwną zupę czy jedzenie przez 4 dni zapiekanki serowej, po prostu sobie ją robisz lub kupujesz i gotowe! Nikt nie będzie cię osądzać.

11. Możesz wyjechać w duchową podróż – nie musisz się tłumaczyć, dlaczego zamiast all inclusive i smażenia się przy basenie w modnym kurorcie, by wrzucić fotki, po których inni dobiorą kredytu i też tam pojadą, wolisz spakować się do plecaka i ruszyć autostopem po Polsce.

12. Możesz stworzyć plan i realizować go krok po korku – jesteś panem swojego losu, swojego czasu i wszystko zależy od ciebie. Dlatego możesz osiągnąć bardzo wiele, zamiast męczyć się w związku.

Nie każdy chce związku, nie każdy jest do niego stworzony.

Warto uszanować decyzje innych i nie zadawać im głupich pytać, dlatego nikt ich nie chce. Można realizować się na różne sposoby, co kto lubi.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply