Rodzice wybrali się z dziećmi na basen, lecz najmłodsze nich nie chciało pływać. By pozbyć się problemu, na ponad godzinę zamknęli dwulatka w szafce!

Dziecko to dar, na który nie każdy zasługuje.

Posiadanie dziecka to marzenie wielu odpowiedzialnych i kochających się par. Tacy ludzie oddaliby wszystko, by tylko mieć swojego bobasa, lecz los bywa okrutny i przewrotnie potomstwem obdarza nie tych, którzy nadają się na rodziców, ale tych, którzy nigdy nie powinny sprawować nad nikim opieki.

Dobry rodzic przede wszystkim powinien być odpowiedzialny, czyli dbać o to, by jego pociecha była bezpieczna. Niektórzy dorośli jednak nie zwracają uwagi na zagrożenia czyhające na ich maluchy, ponieważ są zbyt zajęci własnymi rozrywkami i zapewnianiem sobie komfortu. Przykładem skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania rodziców jest sytuacja, jaka miała miejsce w Chinach.

Małżeństwo wraz z czwórką dzieci wybrało się na publiczny kryty basem. Rodzice wiedzieli, że kilkuletnie pociechy doskonale radzą sobie w wodzie, w przeciwieństwie do niespełna dwuletniego najmłodszego potomka. Postanowili więc w okrutny sposób rozwiązać problem opieki nad małym synkiem.

By móc swobodnie bawić się na basenie z dziećmi umiejącymi pływać, chińscy rodzice zamknęli synka w basenowej szafce! Każdy, kto był na basenie wie, że szafki w przebieralniach są bardzo ciasne i wąskie, a przetrzymywanie w nich dzieci to bestialstwo.

Po skończonej zabawie w wodzie, rodzice wrócili do szatni, gdzie rozlegał się przytłumiony płacz dziecka. Dodatkowo szafka się zacięła i by ją otworzyć, musiał przyjść pracownik pływalni. Inni ludzie korzystający z basenu byli zszokowali tym, że ktoś zamknął dziecko w szafce i postanowili nagrać cała sytuację. Nagranie udostępniono w sieci, a rodzice zostali zasypani falą słusznej krytyki.

Na szczęście chłopczykowi nic się nie stało, choć może mieć traumę, która da o sobie znać dopiero po latach….

https://youtu.be/ArT9FhVDD54

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com, youtube.com

Reply