Para z Kuwejtu rozwiodła się 3 minuty po ślubie. Nie uwierzysz dlaczego?

Podejmując dedycję o małżeństwie, mamy nadzieję, że będzie on szczęśliwe, zgodne i trwałe.

U większości przypadków tak jest, ale niekiedy zdarza się, że związek kończy się wyjątkowo szybko. Zamiast żyć przez długie lata we dwoje, partnerzy decydują się na rozwód niekiedy już po kilku miesiącach trwania sformalizowanego związku. W dzisiejszym świecie nikomu nie chce się ratować zepsutej relacji. Prościej jest złożyć wniosek o rozwód i poszukać lepszego kandydata na męża czy żonę.

Wiele osób myśli, że najkrótszym małżeństwem na świecie było małżeństwo Britney Spears. Piosenkarka w 2004 roku poślubiła swojego przyjaciela Jasona Alexandra. Ceremonia odbyła się w Las Vegas, ale 55 godzinach artystka się odkochała i zażądała rozwodu. Małżeństwo Britney było bardzo długie w porównaniu do tego, które odbyło się w Kuwejcie. Nowożeńcy rozwiedli się dokładnie 3 minuty po ślubie!  

Co się stało? Zaraz po oficjalnej części ceremonii panna młoda potknęła się, a pan młody zaczął z niej drwić i nazywać ją głupią. Żonie ciężko było znieść upokorzenie i na oczach wszystkich i wybuchnęła głośnym płaczem. Natychmiast zażądała rozwodu, który został wydany w tym samym miejscu, w którym odbyło się zawarcie małżeństwa. Internauci różnie wypowiadają się na ten temat. Jedni uważają, że kobieta podjęła decyzję zbyt pochopnie, inni sądzą, że dobrze zrobiła, bo mąż zachował się nieelegancko i prawdopodobnie gnębiłby ją przez całe małżeństwo.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply