Pewien mężczyzna umieścił w internecie zdjęcie dyżurującej lekarki, która śpi na biurku. Reakcja medycznego świata dała mu wiele do myślenia

Każdy medal ma dwie strony, o czym warto pamiętać wydając swe sądy.

Portale społecznościowe mają wielką siłę, ponieważ pozwalają się skomunikować ogromnej ilości ludzi, a umieszczane na nich zdjecia docierają niekiedy do setek tysięcy, jeśli nie milionów odbiorców. Trzeba więc być ostrożnym przy publikacji fotek i osądzaniu ich treści, bo łatwo można rozminąć się z faktami.

Dzięki portalom takim jak Facebook czy Instagram, wiele amatorskich zdjęć obiegło świat. Jedne fotografie były po prostu zabawne, inne szokujące, a jeszcze kolejne wywołały oburzenie i stały się inspiracją do zmian lub otwarcie pokazały, z jakimi problemami borykają się współczesne społeczeństwa.

Do grona zdjęć, które wywołały burzę wśród internatów dołączyły fotki zrobione o godzinie 3 nad ranem przez pewnego meksykańskiego blogera, które przedstawiały lekarkę śpiącą podczas dyżuru na biurku. Mężczyzna podpisał zdjęcie słowami „Mnóstwo pacjentów czeka na pomoc”.

Jak internet zareagował na poniższe fotografie śpiącej lekarki? Jak do niej ustosunkowali się inni lekarze? O tym już na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply