90-latek zjadł pół litra farby, bo myślał, że to jogurt. Nie żałuje ani łyka

Starsi ludzie czasami przypominają dzieci. 

Jak twierdzi Regina Brett, amerykańska pisarka i felietonistka twierdzi, że bawią się równie dobrze, bo albo nie wiedzą, że powinni przejmować opiniami innych, albo wcale ich już one nie obchodzą. Niestety starszych osób musimy czasem pilnować tak samo, jak dzieci. W przeciwnym razie robią takie same głupstwa. Na szczęście czasami uchodzą im one na sucho, a efekt jest przekomiczny.

Właśnie tak było w przypadku 90-letniego Bobbiego, dziadka Alex Stein. Wnuczka mężczyzny pochwaliła się wpisem, w którym z rozbawieniem wyznaje, że Bobby właśnie zjadł pół litra farby, myląc ją z jogurtem. Do wpisu na Twitterze (który zdobył już pół miliona polubień) dołączyła zdjęcie dziadka z zawadiackimi miętowymi ustami oraz farby z wetkniętą w nią łyżeczką. – Dziadek uwielbia jogurt. On nim ŻYJE – wyjaśniła wnuczka i dodała: – Moja mama kupuje co najmniej 7 litrów jogurtu waniliowego na tydzień.

Kobieta stwierdziła też, że jego dziadek ma żołądek ze stali. Po badaniach w szpitalu okazało, się, że mężczyźnie nic nie jest. Nie zabolał go nawet brzuch. Sam Bobby to bardzo energiczny staruszek. Ma ogromne poczucie humoru, a jego Instagram jest pełen śmiesznych zdjęć i filmików.

Dziadek kocha się śmiać i rozbawiać ludzi. Nie dba o to, czy śmieją się z nim, czy z niego – powiedziała Alex.

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply