Upływ czasu niektórym służy. Oto niezbyt urodziwe dzieci ze świata filmu, które po latach zachwycają urodą

Słysząc, że czas zmienił kogoś fizycznie, zazwyczaj mamy na myśli te złe zmiany: pojawienie się zmarszczek, siwienie czy inne oznaki starzenia się organizmu. Ale czas potrafi również działać na korzyść, jeśli chodzi o kwestię urody. Taka sytuacja dotyczy dzieci, które podczas dojrzewania bardzo się zmieniają. 

Nie każdy rodzic ma szczęście posiadania pięknego i słodkiego dziecka. Niektóre maluchy mają dziwną urodę, która niekoniecznie musi zachwycać. Odstające uszy, królicze zęby, piegi czy nadwaga nikomu nie dodają uroku, ale nie warto się tym przejmować, bo wygląd dzieci bardzo się zmienia.


brzydkie-pas


Bycie przeciętnej urody dzieckiem nie powinno być powodem do smutku czy rozpaczy, ponieważ wiele dzisiejszych piękności show biznesu było uważane ze brzydkie dzieci. By się o tym przekonać, najlepiej spojrzeć na zdjęcia gwiazd, które występowały w dziecięcych programach czy filmach kilkanaście lat temu. Niektórzy przeszli ogromną zmianę na plus i dziś są bożyszczami dla swoich fanów, którzy zachwycają się nie tylko ich talentem, ale i olśniewającą urodą.

Poniżej oraz na kolejnych stronach znajdziecie metamorfozy dziesięciu dziecięcych gwiazd. Którą zmianę uważacie za największą? Może numer czwarty?

1. Josh Peck

gwiazda-1


gwiazdy-2


2. Erin Sanders

gwiazda-3


gwaizdy-4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply