Dwóch Australijczyków, by zrobić fajne zdjęcie na Instagram, dręczyło żółwia leżącego na plaży. Zwierzę nie żyje, a mężczyzn czeka kara

Głupota jest niebezpieczna, ponieważ często sprowadza na świat cierpienie niewinnych istot.

Współczesne wychowanie sprawia, że młodym ludziom często brakuje empatii, współczucia i szacunku do żywych stworzeń. Liczy się tylko pozycja wśród znajomych, budowana przez ilość i charakter posiadanych dóbr oraz przez określone zachowania. Obecnie by być lubianym i podziwianym, trzeba publikować w internecie nietuzinkowe i unikalne fotki.

Młodzi ludzie prześcigają się w wymyślaniu pomysłów na szaloną fotkę. Niestety wiele osób zapomina, że zabawa w fotografa nie może odbywać się kosztem innym. Niektórzy by psyknąć oszałamiającą fotkę, dręczą zwierzęta, często należące do gatunków rzadkich lub zagrożonych.

Niedawno taki drastyczny przypadek głupoty zdarzył się w Australii, kiedy to dwóch młodych mężczyzn męczyło żółwia tylko po to, by mieć dobrą i ich zdaniem zabawną fotkę na portal Instagram.

Więcej o żółwiu i jego oprawcach przeczytacie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : buzzduzz.net, huffingtonpost.com, wikipedia.org

Reply