Po tej fotce mąż zażądał rozwodu! Kłamliwą żonę zdradził jeden szczegół…

Zdrady niestety się zdarzają, czy to kobiet, czy mężczyzn. Dawniej lepiej udawało się je ukrywać, jednak obecnie w Internecie można znaleźć wszystko. I bardzo dobrze, nie ma gorszej rzeczy niż oszukiwanie osoby, która cię kocha. Pomijając pobudki, jakimi kierują się zdradzający, wiadomo, że kłamstwo ma krótkie nogi  i  prędzej czy później wyjdzie na jaw. 

Przyłapanie na zdradzie jest bardzo bolesne dla osoby zdradzanej. Zwłaszcza gdy ufasz drugiej osobie i sam odkryjesz, że coś jest nie tak.Tak właśnie było w przypadku tej pary. Kobieta pojechała na delegację do innego miasta. By ulżyć mężowi w tęsknocie, postanowiła przesłać mu kilka zdjęć przed snem.

„Pokój hotelowy! Za chwilę idę spać!” – Brzmiała wiadomość do męża na tle seksownego zdjęcia.

1

Potem wysłała drugie zdjęcie:

„Jeszcze jedno przed spaniem :)”

2


Widać, mąż nie miał problemów z kojarzeniem faktów i szybko wysłał wiadomość pytając, kto jest z nią w pokoju, kto zrobił jej te zdjęcia… bo przecież nie są to selfie.

Żona zapewniała go, że nastawiła aparat na czas. Męża to bardzo zdenerwowało i wiedział, że kobieta nie jest sama! Dlaczego miał pewność? Na drugim zdjęciu wyraźnie widać męskie buty!

3


Żona sama pokazała i potwierdziła swoją zdradę. To bardzo przykre, ale jak już powtarzałem, kłamstwo ma krótkie nogi!

 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : thugbible.com

Reply