Najciekawsze życzenia świąteczne po angielsku

Święta Bożego Narodzenia są hucznie obchodzone w niemal każdym zakątku świata. Z tej okazji złóż znajomym z zagranicy niebanalne życzenia świąteczne po angielsku.

Boże Narodzenie to święto bardzo komercyjne, które obchodzą nawet ludzie niewierzący.

Wszystko to dzięki niezwykłemu klimatowi, który Gwiazdce towarzyszy. Zima, oszronione mrozem szyby, wszędzie choinki i szopki – wszystko to pozytywnie nastraja nas na przeżywanie tych jedynych w swoim rodzaju świąt. W tych dniach chcemy być z rodziną, zasiąść wspólnie przy świątecznym stole i cieszyć się tym wyjątkowym czasem beztroski i radości.

Rodzinne święta

Święta Bożego Narodzenia chcemy spędzać z rodziną, w tym szczególnym czasie nie powinniśmy jednak zapominać o przyjaciołach. Pamiętajmy, że nie każdy z nas może być w Boże Narodzenie z bliskimi. Nasze otoczenie jest teraz coraz większym zlepkiem kultur i mieszanką narodowości. Mamy wielu znajomych z zagranicy, część z nich pewnie nie będzie miała okazji spotkać się z rodziną w święta. Tym bardziej nie zapominajmy o nic w naszych myślach i życzeniach.

Czego życzyć znajomym z zagranicy na zbliżającą się Gwiazdkę? Skorzystajcie z naszej „ściągi” i zaskoczcie ich wspaniałymi życzeniami świątecznymi.

Życzenia świąteczne po angielsku: tradycyjne, wierszyki, SMS

1. „May the essence of Christmas remains always with you. Embrace the warmth of Christmas in your heart and spread the goodwill all around.” – Niech istota świąt zostanie z Tobą na zawsze. Przyjmij świąteczne ciepło do swojego serca i dziel się dobrą wolę ze wszystkimi dookoła.

2. „To those we love and see each day
and other loved ones far away
To all good friends who mean so much,
and those with whom were are of touch…
Merry Christmas and best wishes for a happy New Year.”

Tym, których kochamy i widujemy każdego dnia i innym bliskich, którzy są daleko. Wszystkim dobrym przyjaciołom którzy tak wiele znaczą, oraz tym, z którymi straciliśmy kontakt… Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

3. „I wish you peace in your soul, glow in your eyes, a smile on your face, love in your heart, and happiness in life. All the best in the New Year!” – Życzę Ci spokoju w duszy, blasku w oczach, uśmiechu na twarzy, miłości w sercu i szczęścia w życiu. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

4. „Christmas is a time for love and fun.
A time to give your heart to everyone.
Merry Christmas and Happy New Year!”

Boże Narodzenie to czas miłości i zabawy. Z tej okazji okaż każdemu trochę serca. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

5. „May Santa Claus bring you lots of gifts! May your home be filled with peace and bliss! May Jesus shower His abundant blessings on you! Here’s wishing you a Merry Christmas and a Promising New Year!”- Niech Święty Mikołaj przyniesie Ci dużo prezentów. Niech Twój dom wypełniony będzie pokojem i błogosławieństwem. Niech Jezus zsyła na Ciebie swoje błogosławieństwo. Wesołych Świąt i obiecującego Nowego Roku.

6. „Sending the warmest Christmas wishes to you and your family. I hope this Christmas is merry and blessed with peace.” – Przesyłam Tobie i Twojej rodzinie najcieplejsze życzenia bożonarodzeniowe. Mam nadzieję, że te święta będą radosne i przepełnione spokojem.

7. „May Christmas spread peace and love in your lives. Wishing you to enjoy the simple pleasures of this special time.” – Niech Święta Bożego Narodzenia rozsieją spokój i miłość w Waszym życiu. Życzę Wam, byście cieszyli się z prostych przyjemności w tym wyjątkowym czasie.

8. „May the wonder of Christmas shine in your hearts and bring warmth to those you love. And may the New Year be happy and peaceful to all the people on earth!”- Niechaj Boże Narodzenie świeci blaskiem w Waszych sercach i przyniesie ciepło tym, których kochacie, a Nowy Rok niechaj będzie szczęśliwy i dla wszystkich ludzi na Ziemi!

9. „May you get a lot of pleasure
Out of everything’s you do.
May this be a Merry Christmas
Especially for you!”

Miej wiele przyjemności ze wszystkiego, co robisz. Niech to będą dla Ciebie wesołe i wyjątkowe święta!

10. „May you have the gladness of Christmas which is hope
The spirit of Christmas which is peace
The heart of Christmas which is love.
Merry Christmas to you!”

Obyś cieszył się z Bożego Narodzenia, które jest nadzieją. Poczuł ducha Bożego Narodzenia, który jest pokojem oraz serce Bożego Narodzenia, które jest miłością. Wesołych Świąt!

11. „Let the silver rays of Christmas morning under the tree illuminate special gift of health, happiness, peace, and love … Merry Christmas!” – Niech srebrne promienie bożonarodzeniowego poranka pod choinką rozświetlą wyjątkowy podarunek zdrowia, szczęścia, pokoju i miłości… Wesołych Świąt!

12. „I wish you a lot of joy, smile, and pleasure, and I want to you that every wish comes true and that your smile never leaves your face. So, happy New Year.” – Życzę Ci dużo radości, uśmiechu, przyjemności, chcę, aby każde Twoje życzenie się spełniało, a uśmiech nigdy nie schodził z Twojej twarzy. Tak więc szczęśliwego Nowego Roku.

Kolejne życzenia świąteczne w języku angielskim znajdziecie na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : helloangielski.pl, eszkola.pl, english-online.pl

Reply