Wnuczka spełnia życzenie umierającego dziadka w najpiękniejszy z możliwych sposobów

Dziadkowie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu dzieci.

Poświęcają im 100% uwagi i mają dla nich morze czasu, w przeciwieństwie do zapracowanych rodziców. Opowiadają bajki i dzielą się z wnukami mądrościami życiowymi oraz doświadczeniem. Są niewyczerpaną skarbnicą wiedzy, uczą dobroci, uczciwości i tolerancji. Zdarza się, że dziadkowie za bardzo rozpieszczają dzieciaki i pozwalają na zabronione przez rodziców przyjemności. Prowadzi to mniejszych i większych konfliktów oraz podważania kompetencji przeciwnej strony sporu.

Fu Xuewei z Chengdu, w Chinach od najmłodszych lat była bardzo związana ze swoimi dziadkami. Wszystko przez to, że po rozwodzie rodziców była przez nich wychowywana. Kiedy miała dziesięć lat trafiła pod skrzydła kochających dziadków i tak już zostało do tej pory. Młoda dama zawsze podkreśla, że to najważniejsi ludzie w jej życiu, a w szczególności dziadek, który jest dla niej ogromnym autorytetem.

Fu Xuewei ma nawet tatuaż z jego podobizną. Tłumaczy, że chce mieć dziadziunia zawsze przy sobie i pokazywać jego wizerunek znajomym i przyszłym dzieciom. We wrześniu zeszłego roku mężczyzna ciężko zachorował. Jego stan był tak poważny, że lekarze kazali się przygotować 25-latce na najgorsze. Staruszek miał jedno wielkie niespełnione marzenie: chciał poprowadzić ukochaną wnuczkę do ołtarza.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply