12-latka sprawiła, że jury i publiczność totalnie osłupieli. Jej głos jest ponadprzeciętny!

Na castingi do programów telewizyjnych typu talent show, zgłasza się wielu zdolnych ludzi, w tym setki wokalistów marzących o wielkiej karierze. Jedni mają ciekawy głos, inni charyzmę, zaś niektórzy niczym nie wyróżniają się na tle innych. Do takich przeciętnych osób z pewnością nie należy Beau Dermott.

Beau Dermott to piekielnie zdolna 12-latka z Wielkiej Brytanii, która zdecydowała się na udział w tamtejszej edycji programu „Mam talent”, który jest również doskonale znany polskim widzom. Kiedy uczestniczka wyszła na scenę, nic nie zapowiadało tak wyjątkowego wykonu, ponieważ dziewczynka była zdenerwowana i onieśmielona, ale kiedy tylko zaczęła śpiewać, zawładnęła sceną i sercami słuchaczy. Jury, publiczność w sali oraz widzowie przed telewizorami byli przede wszystkim zszokowani skalą głosu Beau i jego niską barwą.


spiew-pas


Dziewczyna brawurowo wykonało piosenkę „Defying Gravity” z musicalu Wicked. To trudny utwór, ale jego wybór był słuszny, ponieważ piosenka pozwoliła uczennicy pokazać skalę jej talentu i potęgę wokalu. Wiele osób nagrodziło występ owacjami na stojąco, a jedna z jurorek show skorzystała z jednorazowej możliwości wysłania do przez siebie jednego z uczestników z castingów wprost do półfinału. Beau taki biegiem zdarzeń zaskoczył, ale też uszczęśliwił, a nagranie z jej wystąpieniem oglądnęło już ponad 13 milionów ludzi.

Jak myślicie, Beau Dermott zrobi międzynarodową karierę?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : youtube.com


Reply