Siedmioletni Benjamin po 4 latach wygrał walkę z rakiem. Zobaczcie jego radość, gdy mama przekazała mu tę dobrą wiadomość

Choroby nowotworowe dotykają coraz większe grono dzieci. Rak odbiera im dzieciństwo, pozbawiając je wielu cennych doświadczeń, jakie nabywają ich rówieśnicy. Niestety straszną diagnozę o wykryciu nowotworu u syna usłyszała też Casi Morris. 

Benjamin był uroczym chłopcem, ale gdy skończył 3 lata jego świat całkowicie się zawalił. Lekarze wykryli u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Ten nowotwór szpiku kostnego jest typowy dla młodszych dzieci, gdyż jest to najczęściej diagnozowany rodzaj raka u kilkulatków. Lekarze rozpoczęli więc trudną walkę z chorobą, a Benjamin zamienił plac zabaw na szpitalną salę.


benjamin-morris-p


Benjamin przez ponad połowę swojego życia walczył z rakiem, ale pomimo cierpień i bólu jakich doznał, zachował w sobie dziecięcą radość. Przez cały czas intensywnego leczenia mocno wierzył, że mu się uda i marzenia chłopca spełniły się. W lipcu tego roku badania wykazały, że w jego szpiku nie ma nowotworowych komórek. Kiedy mama Casi usłyszała tę wiadomość była wniebowzięta.

Po czterech latach wędrówka po szpitalach rodziny Morris miała dobiec końca

benjamin-morris-2


To była najlepsza informacja jaką kiedykolwiek usłyszała w życiu, więc pomyślała sobie, że jej synek chciałby mieć pamiątkę tego cudownego momentu, kiedy dowiaduje się, że jest zdrowy. Casi wyciągnęła więc kamerę i nagrała podniosły moment. Benjamin, gdy usłyszał, że raka nie ma, wpierw zapytał mamy czy to oznacza, że pojedzie na letni obóz. Gdy rodzicielka to potwierdziła, chłopca ogarnęła szalona radość, że będzie mógł cieszyć się dzieciństwem jak jego koledzy.

Tak Beniamin zareagował na najbardziej wyczekiwaną wiadomość w swoim życiu

Koniecznie odwiedźcie kolejną stronę, a znajdziecie tam nagranie sprzed dwóch lat, na którym Ben i jego brat dziękują tym, którzy wspierali chłopca w walce o zdrowie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : virealno.com

Reply