Żona pozuje do zdjęcia z wysportowanym mężem. Gdy zobaczysz jej brzuch, zrozumiesz, dlaczego wywołało takie zamieszanie

Tysiące kobiet na całym świecie są niezadowolone ze swojego wyglądu. Niektóre potrafią narzekać niemal na wszystko!

Mały biust, krzywe nogi, gruby brzuch, obwisła pupa, rozstępy, cellulit czy piegi… To tylko niektóre mankamenty spędzające paniom sen z powiek. Zamiast cieszyć się życiem, użalają się nad sobą i szukają coraz to innych kompleksów i urodowych niedoskonałości. Olbrzymiej część nie podoba się figura. Gdy przybiorą na wadze, wstydzą się swojego ciała i na różne sposoby je ukrywają.

Noszą luźne ubrania, a na plażę nie wyobrażają sobie wyjść w stroju kąpielowym. Wydaje się im, że wszyscy na nie patrzą i negatywnie oceniają, tymczasem osób z nadwagą jest mnóstwo i mało kto zwraca uwagę na czyjś obwisły brzuch czy cellulit. Kobiety jednak obawiają się krytyki i zamiast opalać się w gronie „doskonałych” kobiet wolą nie wychodzić z domów. Zamartwianie się niczego nie zmieni i albo trzeba podjąć kroki zmierzające do zmiany wyglądu, albo zaakceptować siebie w pełni.

25-letnia Jasmine Owens jest szczęśliwą matką dwójki fantastycznych dzieci. U swojego boku ma również kochającego i przystojnego męża, który ją szanuje i w pełni akceptuje. Keenen jest umięśniony i wysportowany, z kolei Jasmine to kobieta pełna niedoskonałości. Ma nadwagę, rozstępy, cellulit i obwisły brzuch, mimo to jest w szczęśliwym związku, a mężowi zupełnie nie przeszkadza nieatrakcyjny dla wielu wygląd partnerki.

Przejdź na kolejną stronę, by zobaczyć ich wspólne zdjęcie, które w kilka dni zdobyło setki udostępnień.

https://www.instagram.com/p/BU3uwndgYuh/

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : today.com, huffingtonpost.com, instagram.com

Reply