Cytaty o urodzinach i na urodziny

Sposób świętowania urodzin zmienia się wraz z wiekiem.

Dzieci z wielką ekscytacją podchodzą do rocznicy swoich urodzin, ponieważ wszyscy starają się, by był to dla nich wyjątkowy dzień pełen atrakcji i prezentów. Dorośli natomiast często próbują się wymigać od świętowania, ponieważ dobija ich fakt, że tyle lat życia już za nimi. Istnienie tych dwóch postaw wobec urodzin, potwierdzają cytaty urodzinowe.

 

Dzień urodzin powinien być dla solenizanta źródłem radości, nawet jeśli wiek jest słuszny. Jego bliscy powinni zadbać o to, by czuł się wyjątkowy, kochany i niezastąpiony. Cytaty urodzinowe mogą stać się inspiracją do organizacji niezapomnianych urodzinowych dni naszym najbliższym, dlatego warto zobaczyć, co na temat świętowania urodzin stwierdzili ludzie pióra.

Cytaty urodzinowe mogą stać się też inspiracją do stworzenia unikalnych życzeń, które nie tylko podkreślą wyjątkowy charakter rocznicy urodzin, ale też pokażą solenizantowi, że kolejne urodziny i upływający czas są nieuniknioną koleją rzeczy, z którą trzeba się pogodzić.

 

Cytaty o urodzinach

„Nikt nie powinien być samotny i smutny w dniu swoich urodzin, nawet jeśli uważa, że właśnie tego chce” – Sara Barnard.

„Zastanawiam się, w jakim wieku wypada dać sobie spokój z pamiętaniem o urodzinach znajomych. Kiedy zanika potrzeba, aby wszyscy dokoła potwierdzali oficjalnie, że się starzejemy, zmieniamy i przybliżamy do śmierci?” – Matthew Quick.

„Najlepszym sposobem zapamiętania daty urodzin swojej żony jest raz o niej zapomnieć” – Joseph Cossman.

„…niespodzianki zwykle są groźne, chyba że ma się akurat urodziny – a i wtedy różnie bywa” – Jeff Lindsay.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : sendmoments.pl, lubimyczytac.pl

Reply