Stosowanie tej diety daje niewiarygodne efekty. Dzięki niej można zrzucić nawet 8 kilogramów w tydzień!

Jedzenie to wielka przyjemność, dlatego nie zawsze człowiekowi udaje się kontrolować masę swojego ciała. Czasami sytuacja wymyka się spod kontroli, a ilość dodatkowych kilogramów nie jest już tylko kwestią estetyki, ale zaczyna zagrażać zdrowiu. Wtedy trzeba pomyśleć o diecie, która pomoże pozbyć się nawagi i wysmukli sylwetkę.

Odchudzanie się to długi i skomplikowany proces, który zbyt często prowadzony jest dość nieodpowiedzialnie, a przecież zrzucanie nadwagi rządzi się pewnymi regułami, których trzeba przestrzegać, by nie zaszkodzić organizmowi i nie wpędzić go w choroby. Nie można przekładać szybkości efektów odchudzania ponad własne zdrowie, dlatego trzeba szukać diet, które nie wycieńczają organizmu. Jedną z takich kuracji jest dieta GM.


dieta-pas


Dietę General Motors, w skrócie GM, stworzyli przedstawicie motoryzacyjnego koncernu dla swoich pracowników. Obecnie dieta jest znana i stosowana przez ludzi w każdym wieku, a jej wdrożenie pozwala szybko i naturalnie schudnąć od 5 do 8 kilogramów tygodniowo, bez stosowania dodatkowych suplementów czy pigułek odchudzających. Efekt diety GM będzie spektakularny, ale tylko w przypadku całkowitego przestrzegania nakazów i zakazów przyjętych w kuracji.

Wiele osób przeżywa wielki stres, kiedy musi stanąć na wadze

Lose-8-Kgs-Weight


Dieta zakłada siedmiodniowy plan żywienia, którzy można realizować raz w miesiącu. Dieta GM nie jest więc dietą przeznaczoną do stałego stosowania, ponieważ zbyt duża i szybka utrata masy ciała może zaszkodzić zdrowiu, dlatego dietę GM trzeba stosować racjonalnie i wg zaleceń dietetyków. Oprócz przestrzegania jadłospisu na kolejne dni, trzeba stosować jeszcze kilka zasad ogólnych:

  • pić dużo wody, nawet do 12 szklanek dziennie (minimum 8)
  • unikać alkoholu
  • ograniczyć przyprawy, zrezygnowaćz olejów i oliwy
  • ćwiczyć z umiarem, gdyż dieta GM jest dietą niskokaloryczną
  • mieć odpowiednie nastawienie psychiczne do procesu odchudzania
  • stosować założenia diety bardzo dokładnie, wszelkie odstępstwa są zakazane

Za każdym utraconym gramem i centymetrem stoją wyrzeczenia i upór

scale-403585_960_720


Na tej stronie oraz na następnych znajdziecie zasady, jakie obowiązują w kolejnych dniach diety. 

Dzień 1

Pierwszy dzień jest bardzo ważny, ponieważ dochodzi do zmiany nawyków żywieniowych, które mogą być dla organizmu szokujące. Na szczęście dieta GM nie sprawi, że pierwszego dnia będziemy głodni, a organizm zwariuje, ponieważ można wtedy jeść do syta, ale tylko owoce. Szczególnie poleca się arbuzy i melony. Niestety jest jeden wyjątek, gdyż na liście zakazanych produktów znalazły się banany. Oprócz spożywania owoców należy pić dużo wody.

Lose-8-Kgs-Weight3


Dzień 2

Po owocowym szaleństwie przychodzi czas na warzywa. W drugim dniu można spożywać tylko warzywa, pod różną postacią: surowe, gotowane, pieczone (warto zdecydować się na warzywa al dente). Z rana można nawet pozwolić sobie na ziemniaki, ponieważ w ciągu dnia zdążymy spalić zawartą w nich energię. Oczywiście należy wypić, co najmniej 8 szklanek płynów dziennie.

Lose-8-Kgs-Weight4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : viralsection.com


Reply