Mężczyzna ubierał się w różnym stylu, by zobaczyć reakcje ludzi. Nie uwierzysz, do jakich wniosków doszedł!

Większość ludzi ma ten kłopot, że przez swój styl ubierania się jest od razu szufladkowana. Gdy ktoś nosi czarne ciuchy, jest z miejsca uwielbiającym mocne brzmienia motocyklistą. Bardzo często tak nie jest, niekoniecznie każdy, kto nosi skórzaną kurtkę, od razu słucha metalu czy należny do gangu harleyowców. 

24-letni Pedro postanowił sprawdzić, jak będą na niego reagować ludzie, gdy będzie ubierał się w różnym stylu. Przez tydzień codziennie wkładał odzież w różnych stylach i wysnuł naprawdę zaskakujące wnioski.Muszę uważać na to, co wkładam. Jestem czarnoskórym mężczyzną i jest mi naprawdę przykro, gdy kobiety mocniej chwytają torebki w mojej obecności. Ubieram się tak, jak mam na to ochotę. W eksperymencie przyjąłem zasady, że będę zachowywał się jak zwykle i schowam swoje tatuaże. Ubiorę się w dwa różne stroje i zrobię dokładnie to samo. Dlatego 5 dniowy eksperyment zajął mi 2 tygodnie.

Dzień 1

Elegancko:

Nie czułem się dobrze w tych ciuchach. W pracy zagaiła rozmowę jedna kobieta, a kierowca poczekał, aż odliczę drobne na bilet i usiądę, zanim ruszył. Podczas lunchu szybko dostałem zamówienie, a na parkingu strażnik otworzył mi drzwi.

Normalnie:

Czułem się komfortowo, nie stukałem obcasami w butach! Kierowca ruszył, zanim zapłaciłem za bilet, lunch dostałem szybko, ale bez uprzejmości. Strażnik powitał mnie skinieniem głowy.

dz1


Dzień 2

Elegancko:

Było nawet nieźle, chociaż klikanie moich butów obwieszczało każdy mój krok. Nawet na siłowni wszyscy traktowali mnie lepiej. Facet z recepcji nazwał mnie szefem.

Normalnie:

Ludzie patrzyli na mnie jak na członka gangu. Zwracałem sobą uwagę.

dz2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : buzzfeed.com

Reply